foto ITF

На фото в центрі, з ліва на право: д-р Чанг Унг та Гранд-Майстер Пабло Трайтенберг

            11 червня 2014 року в місті Відень, Австрія, відбулась офіційна зустріч двох керівників Міжнародних Федерацій Таеквон-До  Гран-майстра Пабло Трайтенберга та доктора Чанг Унга. В ході зустрічі між двома Федераціями укладено мирову угоду про зупинення усіх судових розглядів, які тривалий час відбувались між федераціями ІТФ. Крім цього, досягнуто домовленність про взаємоповагу та неприпустимість неетичної поведінки між членами федерацій усіх рівнів, як між державами так і в середені однієї країни, члена ІТФ.

За матеріалами офіційного сайту Міжнародної Федерації Таеквон-До 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.