zag1

     

   22 травня в місті Чернігів, на базі спортивного клубу" Ратібор",  відбулась атестація учнів Чернігівського обласного осередку ВСТ в якій прийняло участь 22 спортсмени віком від 6 до 11 років. Атестацію проводив Інструктор міжнародного класу Жеребнов Станіслав Олександрович, IV Дан. 

  

    Учні здавали іспит на отримання ступенів майстерності з 9 по 4 купи, за наступними програмами: туль, базова техніка ударів руками і ногами, спаринг, спеціальна техніка, силове розбивання, загальна фізична підготовка та теоретична підготовка.

zag1

        "Це була перша атестація чернігівських спортсменів з моменту вступу до ВСТ - прокоментував інструктор ВСТ Станіслав ЖеребновДля деяких учнів це був перший іспит - але вони його пройшли успішно. Взагалі діти показали високий рівень підготовки, фізичну форму та бажання вчитись и досягати високих результатів. Хочу відмітити належну спортивно-методичну роботу та якісний тренувальний процес, вміло організований тренером Чернігівського осередку В'ячеславом Іваненко - додав С. Жеребнов.

       Нарівні з хлопцями іспит здавали і дівчата. По закінченю іспиту С.Жеребнов вручив учням сертифікати та членські квитки Всеукраїнського Союзу Таеквон-До. Всі учні,які склали іспит на вищу ступінь майстерності тренуються під керівництвом тренера ВСТ Іваненка В’ячеслава Михайловича.

2

4

8

6

5

Учасники атестації та їх батьки висловлюють щиру подяку інструктору міжнародного класу Жеребнову Станіславу Олександровичу за проведення іспиту на якому всі отримали позитивні емоції.

За матеріалами Чернігівського обласного осередку.

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.