Свинар

 

Протягом листопада-грудня 2020 року в усіх обласних осередках Всеукраїнського Союзу Таеквон-До відбулися планові атестації на кольорові та чорні пояси. Також після участі у Міжнародному техничному он-лайн семінарі 11-13 грудня інструктори ВСТ отримали право проходити атестації на чорні пояси від IV дану та вище.

 

 

9 листопада міжнародний інструктор Артем Кичко, ІV дан приймав атестацію в м. Корюківка, Чернігівська область у вихованців СК "Вулкан", а 14 листопада успішно склали іспити на чергові кольорові пояси спортсмени СК "Kychko Team". 18 листопада міжнародні інструктори Олег Соловей VI дан та Катерина Соловей IV дан приймали першу частину атестації у Івано-Франківському осередку. 10 молодих вихованців осередку успішно склали іспити та отримала чорні пояси І дан. 

27 листопада сабом Ігор Максименко приймав атестацію на кольорові та чорні пояси у вихованців СК "Звягель Тім" Житомирського обласного осередку ВСТ. Двоє спортсменів успішно пройшли атестацію на чорні пояси І дан. 29 листопада пройшла атестація в Одеському обласному осередку ВСТ, іспит приймав міжнародний інструктор Умаров Абдуллахад, IV дан.

09 грудня міжнародний інструктор Ірина Кузнецова приймала атестацію в СК "Прайд" Харківського обласного осередку ВСТ. 10 грудня сабом Олег Соловей VI дан приймав атестацію СК "Королович Тім" в Закарпатському обласному осередку ВСТ. 12 грудня пройшла атестація в трьох спортивних клубах Кіровоградського обласного осередку ВСТ, атестацію приймав міжнародний інструктор Станіслав Жеребнов, IV дан. Трое вихованців осередку успішно склали атестацію на чорні пояси І дан. 15 грудня міжнародний інструктор Олег Соловей, VI дан приймав атестацію в Рівненському обласному осередку ВСТ. 16 грудня сабом Андрій Карчевський V дан приймав атестацію СК "Scorpion Team", м. Київ.

19 грудня відбулося багато спортивних подій в різних регіонах України. Міжнародний інструктор Валерій Бойко, VII дан приймав атестацію в спортивних клубах м. Борисполя та Київського міського осередків ВСТ, сабоми Андрій Манжула V дан та Олександр Тарасенко V дан приймали іспити в спортивних клубах "Вулкан" та "Тарасенко Тім". Сабом Анастасія Свинар, IV дан приймала атестацію в СК "True Way" та СК "Romanenko Team". Тренер ВСТ Романенко Артем підвищив свою кваліфікацію і успішно склав атестацію на чорний пояс ІІ дан, а його вихованець - на чорний І дан 

Також 19 грудня тренери ВСТ Іваненко Вячеслав та Омеляненко Дмитро успішно склали атестацію на IV дан, а Наталія Петровская - на 5 дан. Атестацію приймали міжнародний інструктор Майстер Олег Петровський, VIII дан та міжнародний інструктор Валерій Бойко, VII дан.

19 грудня в м. Києві СК "Kychko Team" провів внутрішньоклубні змагання, а в Івано-Франківську прийшов чемпіонат СК "Solovey Team".  Також тренери ВСТ підвищили свою кваліфікацію: Соловей Віталій успішно склав атестацію на IV дан, Соловей Катерина та Умаров Абдуллахат склали іспити на чорні пояси V дан. Атестацію приймали міжнародний інструктор Майстер Олег Петровський, VIII дан та міжнародний інструктор Валерій Бойко, VII дан.

Наприкінці року атестації 25 та 30 грудня в спортивному клубі "Muntyan Team", м. Дніпро приймав сабом Олексій Мунтян, V дан, а атестацію СК "Святослав" та СК "Інь-Янь" в м. Запоріжжя приймала міжнародний інструктор Ірина Кузнецова, V дан. 26 грудня на спортивній базі в Вінницькій області пройшли збори СК "Торнадо", де атестацію вихованців приймав міжнародний інструктор Довбня Валерій, IV дан.  А сабом Ігор Максименко, IV дан приймав атестацію в СК "Eagle Team", тренер Нікіта Орлов. 

Всеукраїнський Союз Таеквон-До вітає спортсменів та їх тренерів, які у складний час карантинних обмежень успішно адаптувались під реалії сьогодення, мотивують спортсменів на нові цілі, розвиваються самі та підвищують рівень Таеквон-До в Україні!

изображение viber 2021 01 07 16 42 31

Винница

Житомир

123

124

Запор

Кропивн

Мунтян

Одесса

Орлов

Прайд

Романенко

Свинар

Ужгород

Чернигов

 

 

За матеріалами обласних осередків ВСТ

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.