ul5VVOptSC0Щонеділі на каналі 1+1 ми стежимо за проектом «Голос Країни» та з ностальгією згадуємо проект «Голос діти», і зокрема, бешкетне дівчисько - Діану Коровникову. Це неймовірно талановита дівчинка. Вона зачаровує як красою і потужністю свого голосу, так і своєю природною зовнішністю. Її перший виступ на сцені вразив глядачів абсолютно дорослою манерою виконання і недитячим музичним твором «Мама не горюй». Завдяки цьому проекту про кримську таеквондистку Діану Коровнікову дізналась вся Україна. 

 

На перше тренування з таеквон-до п'ятирічна Діана прийшла за компанію зі своїм братом Романом. Для непосидючою і активної дівчинки відсидіти спокійно на лаві не вистачило сил і тренер дозволив взяти участь у тренуванні. Так, відвідавши кілька тренувань, Діана у свої п'ять років впевнено заявила: "Я теж буду займатись таеквон-до". Щоб дізнатись більше про життя талановитої кримчанки ми поспілкувались з батьком Діани Коровнікової - Олександром Сергійовичем.

      - 3

- Ми були не проти, - каже Олександр Сергійович. - Гарна фізична підготовка, яку дає таеквон-до - це те, що хочуть кожні батьки для своєї дитини. Немалу роль зіграв і тренер Олег Громов, оскільки контакт тренера і дитини дуже важливий. Від цього залежить чи буде дитина мати бажання займатися далі. Він уміло знайшов підхід до нашої донькі.

                           x 9b430d55

                           x d0666b75 

З тих пір і в сніг, і в дощ, незважаючи на велику відстань, незважаючи на "шишки" і синці, Діана з великим задоволенням бігає на заняття з таеквон-до. Східне єдиноборство таеквон-до розвиває не тільки м'язи. Маючи в основі глибоку філософію, воно сприяє всебічному розвитку дитини. Так, завдяки турботі батьків і заняттям таеквон-до, Діана стала самостійною і дисциплінованою дитиною, а вроджене прагнення до перемоги сприяло тому, що вже у сім років вона стала чемпіонкою України з таеквон-до. Якраз в цьому віці у маленької чемпіонки з'являється бажання співати і батьки віддають її в музичну школу. Можливо, що для когось це було б приводом кинути єдиноборство і зупинитись на досягнутому, але не у нашому випадку. Діана освоює філософію таеквон-до і слідує принципу "Не уставать учиться".

579

-У нас четверо дітей: два сини і дві доньки, ми всіх їх дуже любимо і тому намагаємося дати їм якомога більше - продовжує батько Діани. - Дитину необхідно всебічно розвивати. Діаночка,  звичайно, більшою мірою примудряється суміщати дві абсолютно різні галузі - творчість і спорт. І в неї це добре виходить - говорить Олександр Сергійович.

Досягнення  Діани Коровнікової:

Чемпіонка України з Таеквон-до - 2010 р.

Переможець Чемпіонату АР Крим з Таеквон-до  - 2011 р.

Фіналістка вокального конкурсу «Шоу № 1» - 2011 р.

Переможець Чемпіонату АР Крим з кік-боксингу » - 2011 р (I-й спортивний розряд з кік-боксингу).

Півфіналістка вокального конкурсу «Голос дiти» - 2012 р.

Переможець VIII Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаємося за нове життя» (декламація) - 2012 

Переможець відкритого Чемпіонату Запорізької області з Таеквон-до - 2012 р.

Переможець відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу «Таланти багатодітної родини» - 2013 р.

Переможець міського конкурсу «Мова-душа народу» в номінації «Декламація літературних творів» - 2013 р.

Володарка IV купу в Таеквон-до (синій пояс).

5ZHdHaFAz4o

- Олександре, як Діані вдається поєднувати творчість і спорт?

- Ви знаєте у нас вийшло так, що одне доповнює інше. Я вам наведу приклад: рік тому Діана брала участь у проекті на телеканалі Інтер - «Шоу № 1». Вона увійшла до складу групи «Без паспорта». Наполегливо працюючи два з половиною місяці, вона дійшла до фіналу. Це прямий ефір, ви уявляєте які це навантаження. Але нам це давалося легко, і все це завдяки заняттям таеквон-до. Фізична підготовка, витривалість, загартованість, яку Діана здобула за допомогою  єдиноборства, допомагали їй в цьому. Це приголомшливо було спостерігати, коли дорослі не витримували тренувань, втрачали врівноваженість, нервували. Там була дуже складна хореографія, багато учасників хворіли. Але Діана, хоч і була найменшою з усіх учасників, завдяки своїй спортивній підготовці, з усмішкою переносила усі труднощі - зазначив батько Діани.

         587

           58021

- Олександре, а як же навчання при завантаженому графіку тренувань та занятть з вокалу?

- От саме сьогодні я повернувся з батьківських зборів, і судячи з усього, Діана навчальний рік закінчить як тверда "хорошистка", може і буде кілька дев'яток, але всі інші оцінки вище десяти. Наші знайомі дивуються: "Вона примудряється ще й добре вчитись!?". А я впевнено їм відповідаю, що завядки заняттям спортом (в нашому випадку таеквон-до) зробило Діану дисциплінованою дитиною. Вона до всього ставиться серйозно і з відповідальністю. Доречі, по предмету "Фізична культура" Діана отримує тверді 12 балів. В той час, коли її однолітки за нормативами бігають два кола по стадіону, Діана легко пробігає десять - говорить Олександр Сергійович.

              04032012128

- Олександре, скажіть чи бувають конфлікти у Діани з іншими дітьми?, у неї ж синій пояс з таеквон-до, вона сильна дівчинка?

- У цьому питанні велику роль зіграв тренер, який постійно вчить своїх вихованців, що ту силу яку вони набувають завдяки таеквон-до, можна використовувати тільки для самооборони або захисту людини, але ні в якому разі для нападу!

-Так, я відчуваю свою силу, але я нею не користуюсь поза даянгом. - каже Діана. - Просто відчуваю себе впевненою. Я тільки вчуся контролювати свої емоції, мені важко стримувати хвилювання. Я хвилююся, коли виходжу на сцену співати, хвилююсь коли виходжу на Даянг. Але ці хвилювання того варті - додає Діана Коровнікова.

На сьогодні найбільша мрія нашої талановитої чемпіонки, полягає в тому, щоб і надалі поєднувати свої захоплення і бути успішною в усьому.

Av1iLIHdiKY

 

Пишаємось Батьками Діани, які незважаючі на усі труднощі сьогодення, створюють своїм дітям усі сприятливі умови для рокриття їх талантів та гармонійного розвитку особистості. Саме таке підростаюче покоління формує  майбутнє України. Бажаємо родині Коровнікових  сил, енергії та творчої наснаги. А нашій зірочці - успіхів та здійснення її мрій.

Спілкувалась: власний кореспондент Ганна Костенко

 

 Відофрагмент виступу Діани Коровнікової на шоу "Голос Діти" (сліпе прослуховування) 

 

 

 

 

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.