imagen 1

 


23-24 лютого у місті Бенідорм, Іспанія відбувся Європейський кваліфікаційний семінар  
суддів IUC (International umpire course) до Чемпіонату світу - 2013, який відбудеться у жовтні цього року в Іспанії.

Міжнародною Федерацією Таеквон-До організовано і проведено щорічний кваліфікаційний суддівський семінар, у якому взяли участь 140 суддів з усієї Європи. Учасники детально розглянули зміни у правилах змагань, обговорили сучасні методи оцінки рівня майстерності таеквондистів та обмінялись досвідом суддівської роботи. Тренування складались з двох частин: теоретичні та практичні заняття, тривалістю 8 годин на день.

Україну на семінарі представили віце-президент ВСТ, головний тренер Олег Соловей, 5-дан, (суддя категорії «А») та голова суддівської колегії ВСТ Ірина Кузнецова, 4-дан (суддя категорії «Б»).

Під час семінару Ірина Кузнецова впевнено склала кваліфікаційні іспити та отримала суддівську категорію «А». Вітаємо Ірину Юріївну з цим високим досягненням!

 

 

 DSC3562

                                                                На  фото: Олег Соловей, Вім Бос та Ірина Кузнецова

 

В ході семінару відбулись робочі зустрічі з президентом Всеєвропейської Федерації Таеквон-До А.Е.Т.Ф. Майстром Тадеушом Лободою (Польща), Генеральним секретарем Міжнародної Федерації Таеквон-До Хуан Феррандо (Іспанія) та Головою ради директорів Міжнародної Федерації Таеквон-До, Гранд-майстром Вільям Якоб Бос, 9-дан (Італія). Керівництвом Міжнародної та Європейської федерації дана об’єктивна оцінка діяльності Всеукраїнського Союзу Таеквон-До. Досягнуто домовленості щодо подальшого розвитку таеквон-до в Україні та порядку взаємодії ВСТ з міжнародними організаціями.

 

IUC

 

 

 

 

 

 

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.