dczufvYOaNU

 

 

 В місті  Івано-Франківську 9 лютого  цього року відбувся Чемпіонат Івано-Франківського обласного осередку "Всеукраїнського Союзу Таеквон-До".  У змаганнях взяли участь 110 спортсменів з різних куточків західної України, а саме Івано-Франківська,Чернівців та Рівного.Метою змагання було визначення тих, хто прийме участь в Чемпіонаті Всеукраїнського Союзу Таеквон-До, який відбудеться 16 лютого у місті Києві, який, в свою чергу, ставить за мету  відбір та формування збірної команди для участі у міжнародних змаганнях.

IMG 0688

Змагання обслуговували 15 суддів, головною суддею змагань була Токарева Дзвенислава ІІІ-й дан, суддя категорії Б. 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.