Чемп Ив фр min

 

 

10-11 березня в м. Івано-Франківськ за підтримки обласного управління спорту пройшов Чемпіонат Івано-Франківської області з Таеквон-До. В змаганнях, які відбувались 2 дні, прийняли участь понад 300 учасників з спортивних клубів Івано-Франківська та області.  

 

 

 

 

На протязі двох днів команди з 10 спортивних клубів змагались за звання найкращої в чотирьох розділах таеквон-до: спаринг, формальні вправи, спецтехніка і тест сили. У зв'язку з тим, що в деяких категоріях кількість учасників досягала п'яти спортсменів, чемпіонат області проходив в умовах дуже високої конкуренції. Тренерами та почесними гостями було відмічено дуже високий рівень організації змагань та суддівства, яким керувала головний суддя Вікторія Соколовська.

Голова Івано-Франківського обласного осередку, Олег Соловей, особливо відмітив молодих тренерів, які прагнуть гідно конкурувати з досвідченими тренерами і клубами і їм це успішно вдається. На змаганнях було відібрано дуже сильну збірну комнду, яка предсталятиме Івано-Франківську область на Чемпіонаті України, який пройде в м. Києві 23-25 березня. 

За результатами змагань, перше загально-командне місце посіла команда СК "Лідер Solovey Team", друге - СК "Вотум", третє - СК "Чемпіон".

IMG 0377 min

IMG 0378 min

IMG 0380 min

IMG 0381 min

IMG 0382 min

IMG 0383 min

 

 

За матеріалами Івано-Франківського обласного осередку

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.