Днепр

 

 

Напротязі лютого в відокремлених осередках Всеукраїнського Союзу Таеквон-До пройшли змагання обласного рівня, які зібрали понад 600 спортсменів Дніпропетровської, Івано-Франківської, Харківської, Київської та Чернігівської областей

 

 

1 лютого в м. Дніпро пройшов відкритий чемпіонат Дніпропетровської області в розділах туль та спаринг, участь у змаганнях приймали також 2 спортивні клуби федерації "Чан Хун". 

8 лютого в м. Івано-Франківськ близько 300 спортсменів з 9 спортивних клубів осередку змагались за звання найкращого в усіх вікових категоріях в розділах спаринг та туль.

16 лютого пройшов чемпіонат Харківської області в розділах туль, спаринг, спецтехніка та силовий тест, а в м. Чернігів вихованці СК "Ратибор" та СК "Вулкан" зустрілись у змаганнях "Новачок".

22 лютого пройшов Чемпіонат Київської області, в якому зібрались вихованці 12 спортивних клубів Києва та Київської області.

Змагання були відбірковими до Чемпіонату Всеукранського Союзу Таеквон-До серед дорослих, юніорів, юнаків та дітей, який буде проходити в м. Києві.

Днепр

Днепр2

Ив1

Ив2

Киев1

Киев2

Харьк1

Харьк2

 

 

За матеріалами обласних осередків

 

 

 

 

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.