davajrazom 

 

У лютому 2013 року в середній загальноосвітній школі № 76 міста Запоріжжя, в рамках національного соціального проекту "Давай разом!", пройшла спортивно-розважальна естафета під назвою «Чоловічі ігри», яка присвячувалась святкуванню Дню захисника Вітчизни.

 

z1

Організатором спортивного заходу виступив Запорізький обласний осередок ВСТ. Змагання проводилась між збірними командами учнів Запорізької загальноосвітньої школи № 76  та Запорзького навчально-реабілітаційного центру «Джерело».  Підтримати команди учасників прийшли їх найближчі та найрідніші люди.

 

z4 

Організатори ставили метою проведення заходів, перш за все зближення батьків і дітей через активний відпочинок, залучення батьків та дітей до занять фізичною культурою і спортом, надання можливості дитині відчути, що заняття спортом - це веселе життєрадісне відчуття, це свято руху, перевірка власних можливостей, запорука здорового способу життя та майбутніх життєвих успіхів.

 

z10

z9

Учасники оцінювалися за такими показниками: сила, швидкість, кмітливості та спритність. Право нагородити переможців було надано спортсменам - таеквондистам, призерам 7-го Чемпіонату України з таеквон-до-2013 Сікорський Ангеліні, Панченко Андрію та Піщальченко Денису. На спортивному майданчику як завжди перемогла ДРУЖБА!!!

z7

В подарунок усім присутнім, таеквондисти старшої групи спортивного клубу «Святослав» (м. Запоріжжя), продемонстрували видовищне та синхронне виконання прийомів спеціальної техніки та формальних вправ - туль (тренер Галенко Ю.І.) Виступи наших дітей привернули увагу усіх присутніх  і не залишили байдужим жодного.

- Заходи в рамках національного соціального проекту "Давай разом!" вже третій рік поспіль проводяться у навчальних закладах Запорізької області. З часом бажаючих приєднатись до нашої міссії стає дедалі більше. Проект об'єднує людей небайдужих до майбутньої долі наших дітей. Особливу увагу ми приділяємо дітям з особливими вадами, дітям позбавлених батьківського піклування, родинам, які потребують моральної та матеріальної підтримки. Цим проектом ми доводимо суспільству те, що чужих дітей не буває. Не можливо залишатись осторонь дитячих проблем, неможливо залишати поза увагою жодної дитини, яка потребує підтримки та звичайного людського тепла - зазначив голова Запорізького обласного осередку ВСТ Сергій Зорба. 

 

z3

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.