maybutne

 

Колектив Чернівецького обласного осередку ВСТ презентував учням Малокучурівського навчально-виховного комплексу Заставницького району всеукраїнський національний проект «Здорова нація - майбутнє України». В ході презентації адміністрація навчального закладу та його учні мали змогу безпосередньо ознайомитись із заходами, які пропонується проводити в рамках Проекту. Ізюминкою презентації став показовий виступ спортсменів - таеквондистів.

Проект передбачає проведення системної роботи по залученню учнів НВК до здорового способу життя, профилактики правопорушень, допомозі педагогічному колективу НВК та батькам учнів у навчально-виховному процесі, виявлення прихованих талантів учнів. Просвітницько-виховна робота проводиться на основі корейського бойвого мистецтва - таеквон-до не випадково. Саме цей вид спорту культивує моральне та фізичне здоров'я людини.  Таеквон-до відрізняється від інших видів спорту перш за все дисципліною, а його принципи співзвучні з принципами християнської моралі.

- Здоров'я - це основа життя. Якщо людина з дитинства, з молодих років постійно й наполегливо буде дбати про своє здоров’я, вона в основу своєї життєдіяльності закладе такі стійкі корисні звички, як наполегливість, цілеспрямованість, дисциплінованість, повагу до себе та оточуючих. Дитина повинна  займатись спортом і обирати  здоровий спосіб життя - зазначив директор Малокучурівського НВК Віктор Семененко. - Головне те, що сьогодні нашим дітям приділили увагу, а запропоновані заходи Проекту сприятимуть розвитку гармонійної особистості наших учнів - додав Віктор Семененко.

- Таеквон-До здатне виховати усі позитивні якості характеру, які необхідні кожному, щоб бути гідною, вихованою та розумною людиною. Мудрість, людяність, взаємоповага, товариськість, ввічливість - ці якості характеру здатне виховати таеквон-до в будь-якій людині, незалежно від статі, віку і соціального становища - зазначив голова Чернівецького обласного осередку Микола Тулик.

ch3

       На фото з ліва на право: Тулик Микола, Дудчак Сергій, Орчаков Олександр, Саміляк Володимир, Хатуєва Мадіна;

                                    жовті пояси: Сухар Юрій, Поповецький Влад та Палагнюк Святослав. 

Виступ чернівецьких таеквондистів залишив яскраве враження в учінів НВК. В свою чергу адміністрація закладу висловила подяку учасникам презентації та виявили бажання приєднатись до соціального проекту "Здорова нація - майбутнє України".

ch4

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.