15 грудня 2012 року у місті Івано-Франківськ відбулась  чергова атестація учнів Івано-Франківського обласного осередку ВСТ. У атестації прийняли участь понад 140 спортсменів, які здавали іспити для отримання вищого рівня майстерності у таеквон-до (купи, дани).Атестацію приймав Соловей Олег Ярославович, міжнародний інструктор, 5 дан.

Спортсмени Івано-Франківщини показали гідні результати і порадували тренерів та батьків своїми досягненнями. У фінальній частині спортивного свята учні отримали поясни різних кольорів та сертифікати до них.

                                                                                                    ivanofrankivsk1       

На фото: учасники атестації разом зі своїми тренерами

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.