15 грудня 2012 року у місті Івано-Франківськ відбулась  чергова атестація учнів Івано-Франківського обласного осередку ВСТ. У атестації прийняли участь понад 140 спортсменів, які здавали іспити для отримання вищого рівня майстерності у таеквон-до (купи, дани).Атестацію приймав Соловей Олег Ярославович, міжнародний інструктор, 5 дан.

Спортсмени Івано-Франківщини показали гідні результати і порадували тренерів та батьків своїми досягненнями. У фінальній частині спортивного свята учні отримали поясни різних кольорів та сертифікати до них.

                                                                                                    ivanofrankivsk1       

На фото: учасники атестації разом зі своїми тренерами

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.