afisha

         9 листопада у місті Івано-Франківську відбувся ІV-й міжнародний турнір з Таеквон-До "IVANO-FRANKIVSK OPEN-2014", який вже став традиційним в останні роки. У змаганнях прийняли участь 335 спортсменів з місцевих осередків Київської, Кіровоградської, Рівненської, Чернівецької, Львівської, Харківської, Івано-Франківської областей та міста Києва. Також у змаганнях прийняли участь спортсмени з  Молдови.

 

 

        Змагання проходили на чотирьох килимах (даянг), по двох розділах Таеквон-До: індивідуальні формальні вправи (туль) та з індивідуальний спаринг (масогі). Спортивну подію приуроченно до Дня народження Засновника Таеквон-До генерала Чой Хонг Хі (Південна Корея).Головним суддею змагань виступилаКузнецова Ірина Юріївна, суддя міжнародної категорії-А (м. Харків), головою організайного комітету - заслужений тренер України, віце-президент Всеукраїнського Союзу Таеквон-До Соловей Олег Ярославович.

        На урочистому відкритті змагань були присутні почесні гості: заступник начальника управління молоді і спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації  Павлів Назарій Орестович, Голова комітету з фізичної культури і спорту виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Матешко Віталій Васильович.

        Боротьба відбувалась за 70 комплектів нагород, за результатами якої загальнокомандні місця розподілились наступним чином:

1 місце - Івано-Франківський клуб "ЛІДЕР", ДЮСШ№1 ФСТ"Україна".
2 місце - м. Кіровоград ДЮСШ "Динамо".
3 місце – збірна команда м. Києва.

 vidkrut

Матеріал підготувала Ганна Костенко

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.