Драг

 

З послабленням карантину в усіх обласних осередках Всеукраїнського Союзу Таеквон-До було поступово відновлено навчально-тренувальний процес. Впродовж літа, з дотриманням всіх санітарно-епідеміологічних вимог та рекомендацій Міністерства охорони здоров'я, в різних регіонах України було проведено спортивні збори з Таеквон-До.

 

 

Так, в червні 2020 року спортсмени Івано-Франківського, Закарпатського та Одеського осередків ВСТ зустрілись на спортивній базі Союзу, що розташована на території гірськолижного комплексу "Драгобрат" (Закарпатська область). Навчально-тренувальні збори відбувались під керівництвом заслуженого тренера України Олега Солов'я, 6 дан, заслуженого майстра спорту України Катерини Соловей, 4 дан, майстра спорту України Віталія Солов'я, 3 дан та судді міжнародної категорії класу А Вікторії Соколовської, 4 дан. По завершенню зборів відбулась атестація на чорні та кольорові пояси.

В липні 2020 року в м. Кропивницький відбулись спортивні збори та атестація на чорні і кольорові пояси спортсменів Кіровоградського обласного осередку ВСТ. Атестацію приймав міжнародний інструктор Станіслав Жеребнов, 4 дан.Також в липні на узбережжі Азовського моря пройшли навчально-тренувальні збори Харкіського обласного осередку ВСТ. Тренера СК "Прайд", СК "Дан Гун" та їх вихованці поєднали оздоровлення на морі та щоденні тренування на свіжому повітрі.

21-26 серпня у мальовничих Карпатах на спортивній базі "Драгобрат" проходять навчально-тренувальні збори, в яких приймають участь спортсмени з Київського міського, Дніпропетровського, Харківського, Закарпатського, Чернівецького, Одеського і Івано-Франківського обласних осередків ВСТ. Тренування з формальних справ, спец.техніки та тесту сили проводять тренери збірної України з Таеквон-До Ірина Кузнецова та Валерій Бойко, тренування з спарингу -  Олег та Катерина Соловей, тренування для дітей - Віталій Соловей та Данило Демчишин.

Також в серпні на спортивній базі в Пущі-Водиці (Київська область) пройшли навчально-тренувальні збори СК " Макс Спорт" та СК "True Way TKD Club". Після завершення зборів міжнародний інструктор Анастасія Свинар, 4 дан приймала атестацію спортсменів  на чорні та кольорові пояси.

Всі спортмени після довгої паузи у виступах на спортивних змаганнях були раді новим зустрічам у форматі навчально-тренувальних зборів, оздоровились та повернулись до відмінної фізичної форми. Бажаємо спортменам на нашим тренерам міцного здоров'я наснаги для здійснення всіх планів у 2020-2021 навчальному році!

Драг

Драг 1

дан

дан гун

Кировогр

Кировогр1

прайд

прайд2

Калашн

True

макс

Корол

 

За матеріалами обласних осередків ВСТ

 

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Argentina 2024

Кубок світу 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.