IMG 20211129 160228 711За результатами успішних виступів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях Міністерством молоді та спорту України було присвоєно спортивні звання з таеквон-До кращим спортсменам Всеукраїнського Союзу Таеквон-До.

Віталій Соловей, м. Івано-Франківськ - майстер спорту України міжнародного класу - 1 місце на Чемпіонаті Європи з таеквон-До серед дорослих в м. Бенідорм, Іспанія.

Дарина Королович, м. Ужгород - майстер спорту України - 1 місце на Чемпіонаті Європи з таеквон-До серед юніорів в м. Бенідорм, Іспанія.

Тарасенко Олександр, м. Київ - майстер спорту України - 1 місце на Кубку України з таеквон-До серед дорослих в м. Львів.

Шаповал Нікіта, м. Київ - майстер спорту України - 1 місце на Кубку України з таеквон-До серед дорослих в м. Львів. Вітаємо спортсменів та їх тренерів з перемогами та заслуженними званнями! 

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Argentina 2024

Кубок світу 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.