58 

 

 19 грудня 2013 року, в день Святого Миколая, Всеукраїнський Союз Таеквон-До привітав наших дітей вишуканим подарунком.

 

 

 Вже традиційно, в канун новорічних свят, Всеукраїнський Союз Таеквон-До вітає юних таеквондистів та їх друзів подарунками, організовує і проводить розважальні масові заходи. Цього року, активісти Київського міського осередку ВСТ влаштували казкове свято, подарувавши нашим дітям виставу «Пригоди Миші та Віті», яка відбулась у Центральному будинку офіцерів Збройних сил України, за адресою: м. Київ, вул. Грушевського, 30/1

Наша організація не оминула увагою і дітей, які не мали можливості отримати святкових подарунків. Спільно з компанією «Variete», які приймають участь у реалізації проекту «Здорова нація – майбутнє України», на фіеєричну виставу запросили учнів шкіл-інтернатів, дитячих будинків та загальноосвітніх шкіл міста Києва. Театралізоване дійство відвідали 450 учнів з 15-ти навчальних закладів столиці (Дніпровський, Деснянський та Солом’янський райони Києва).

Такий подарунок прийшовся до душі і дітям і акторам театру.

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.