Соловей Олег

 

 

16 січня відбувся он-лайн семінар для тренерів Чернівецького обласного осередку Всеукраїнського Союзу Таеквон-До, який проводив головний тренер збірної України з Таеквон-До, що виховав ціле покоління чемпіонів та володарів кубків світу і Європи, Олег Соловей, VI  дан. Семінар був присвячений базовій техніці Таеквон-До та методиці її викладання.

 

 

 

Організатором заходу виступив голова Чернівецького обласного осередку ВСТ Сергій Дудчак. В он-лайн семінарі прийняли участь тренери та асистенти тренерів осередку. Семінар пройшов у дружній та веселій атмосфері. По завершенню заходу всі учасники мали змогу задати питання та почули відповіді від Олега Солов'я.

1

2

3

 

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко

  

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.