9-10 листопада 2012 року в місті Івано-Франківськ II-Чемпіонат Південно-Східної Європи з таеквон-до та 3-й Міжнародний турнір з таеквон-до «Ivano-Frankivsk Оpen-2012».

pse1

На фото з ліва на право:генеральний секретар Федерації таеквон-до Південно-Східної Європи Мірча Мунтіан, 6-дан, (Румунія), головний суддя змагань Тудор Плетеа, 5-дан (Молдова), президент Федерації таеквон-до Південно-Східної Європи Маріус Олтеа, 6 дан (Румунія), президент Всеукраїнського Союзу Таеквон-До Валентин Зорба, голова Івано-Франківського спорткомітету Віталій Матешко, голова головного управління у справах сім'ї молоді та спорту івано-Франківської ОДА Мирослав Карабін.

 

Змагання такого високого рівня в Україні проводились вперше. У турнірі прийняли участь 400 спортсменів з дев’яти країн Європи: Білорусь, Болгарія, Грузія, Латвія, Молдова, Польща, Росія, Румунія та Україна.

Нашу країну представляли таеквондисти з міста Києва, АР Крим, Кіровограду, Запоріжжя, Львова, Рівного, Дніпропетровська, Луцька, Одеси, Чернівців та Івано-Франківська.

pse2

 

На фото: учасники фіналу командного спарингу Україна-Румунія

Змагання пройшли в спорткомплексі Прикарпатського національного університету на чотирьох даянгах у наступних вікових категоріях: до 10 років, 11-14 років, 15-17 років, 18-35 років та ветерани понад 36 років. Спортсмени змагались у трьох розділах таеквон-до: спаринг, традиційний спаринг та формальні вправи «Туль», в індивідуальних та командних заліках. Поєдинки обслуговували 42 судді.

pse3

 

На фото: перемога збірної України у командному спарингу

pse4

На фото: в атаці українець Артем Бєлов

pse5

На фото: показовий виступ таеквондистів з Івано-Франківська

pse6

На фото: медалі та кубки турніру

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.