IMG adf7af6d412ddcef142e58e46d70538d V min

 

 

 

26 травня в м. Івано-Франківськ відбувся регіональний семінар з Таеквон-До під керівництвом заслуженого майстра спорту України, 5-ти кратної чемпіонки світу, 11-кратної чемпіонки Європи, володаря чорного поясу 4 дан, Катерини Соловей та майстра спорту міжнародного класу, 2-кратного чемпіона світу та 3-кратного чемпіона Європи, володаря чорного поясу 3 дан Віталія Соловей.

 

 

 

В семінарі прийняли участь понад 150 таеквондистів. Метою семінару було підвищення базової техніки (туль).

Ивано ФРан 2

Ивано Фр

Також на протязі травня в спортивних клубах Івано-Франківського обласного осередку ВСТ відбулись чергові атестації на кольорові та чорні пояси. Іспити приймав заслужений тренер України, володар чорного поясу 6 дан Олег Соловей та заслужений майстер спорту України, міжнародний інструктор Катерина Соловей, 4 дан. На кольорові пояси атестувалось близько 300 спортсменів, троє спортсменів успішно здали іспити на чорний пояс, 1 дан.

 

 

За матеріалами Івано-Франківського обласного осередку ВСТ 

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.