Рома

 

 

23-24 лютого в м. Рим, Італія пройшли міжнародні змагання Roma Open, які зібрали більше 500 учасників з 16 країн Європи. Всеукраїнський Союз Таеквон-До на цих змаганнях представляли СК "Макс Спорт" (м. Київ) та СК "Фанат" (м. Дніпро)

 

 

 

За результатами двох днів змагань спортсмени СК "Фанат" завоювали 2 золоті та 2 бронзові медалі, СК "Макс Спорт" - 2 золоті, 2 срібні та 2 бронзові медалі. Вітаємо спортсменів та тренерів Ігора Максименка та Анну Калашнікову з успішним виступом команд на рейтингових змаганнях.

Рома1

Roma4

Рома2

Roma3

Рома4

ROma2

Roma1

 

 

За матеріалами спортивних клубів ВСТ

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.