JaH08c1K200

 

23-24 березня, в місті Івано-Франківськ, відбувся спаринг-семінар з легедою Таеквон-До та Кікбоксингу Томашом Барадою зі Словенії. Семінар за участю зірки світового рівня проводився в Україні вперше.            (див. відеороліки).

 

 

  MG 6087

Незважаючи на складні погодні умови, до Івано-Франківська з усіх куточків країни з’їхались таеквондисти, бажаючі особисто познайомитись з майстром світового рівня та оволодіти навичками мистецтва ведення двобоїв без зброї (спаринг). До речі, наймолодшому прихильнику Томаша Баради напередодні виповнилось 8 років. 

 

 MG 5760

 MG 5863

Програма семінару була доволі насиченою. Теоретичні знання одразу ж закріплювались на практиці в ході ведення двобоїв. Зокрема, в теоретичній частині семінару Томаш Барада подискутував з присутніми на тему історії таеквон-до, філософії та духовної культури. Майстер Барада зазначив про позитивний вплив таеквон-до на здоров’я людини та безпосередній зв'язок між фізичними заняттями та розумовим розвитком особистості. У практичній частині семінару Томаш Барада ознайомив спортсменів з технікою дій руками і ногами, тактикою ведення бою та психологічними аспектами поєдинку.

 

 MG 6857

По завершенню семінару Томаш Барада особисто вручив кожному учаснику сертифікат з власним автографом і побажав спортсменам успіхів та перемог на даянгах.

 

 MG 6113

  Приїз до Івано-Франківська зірки світового рівня привернув увагу спортивні засоби масовї інформації. 

-         - На тренуваннях панувала дуже спокійна і доброзичлива атмосфера, а спортивний зал був наповнений позитивною енергетикою – зазначив головний тренер збірної України з таеквон-до Олег Соловей. Наші таеквондисти почерпнули для себе багато нової і корисної інформації. Цінність її в тому, що спортсмени отримали її безпосередньо з вуст титулованого Майстра зі спарингу. Цей семінар, безперечно, підвищів рівень майстерності наших спортсменів і став в нагоді членам нашої збірної, які вже сьогодні активно готуються до участі у Чемпіонаті Європи з Таеквон-До – 2013, який відбудеться у травні цього року в Швеції – додав Олег Соловей.

- В Інтернеті я передивився багато відеороликів з боями Томаша Баради, але це ніщо у порівняні з живим тренуванням - поділився своїми враженнями фіналіст Кубку Світу з Таеквон-До-2012 Никита Орлов. - Я дуже радий, що отримав для себе багато нової і цікавої інформації. Тим паче, що вона стосується не лише спорту але й повсякденного життя.  Я вже з нетерпінням чекаю участі у Чемпіонаті Європи з Таеквон-До щоб випробувати на практиці знання та навички здобуті під час семінару з Томашом Барадою – зазначив кияїнин Никита Орлов.

ТОМАШ БАРАДА
6-ти разовий Чемпіон Європи з Таеквон-До,
3-х кратний Чемпіон світу з Таеквон-До,
6-ти кратний Чемпіон Європи з Кікбоксінгу (ВАКО)
4-х кратний Чемпіон світу з Кікбоксінгу( ВАКО),
 5-ти разовий Чемпіон світу з Кікбоксінгу ( ВАКО ПРО).

 Усі фото з семінару див. в разділі "Галерея"

 

 

 Всеукраїнський Союз Таеквон-До висловлює Подяку колективу Івано-Франківського обласного осередку за чітку організацію і проведення семінару на високому рівні та особисто головному тренеру збірної України з Таеквон-До Олегу  Солов'ю.

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.