Свинар

 

29 лютого м. Києві пройшов семінар з міжнародним інструктором Анастасією Свинар, 4 дан. В семінарі прийняли участь більше 50 учасників з спортивних клубів Київського міського осередку ВСТ - СК "Romanenko Team", СК "True Way", СК "Maks Sport".

 

 

 

Напротязі дня було проведено 2 інтенсивних тренування з базової техніки та спаринг-техніки. Семінар був пізнавальним як для спортсменів, так для тренерів. Учасники отримали багато нових практичних навиків та позитивних емоцій.

image2

image2 1

image10

image9

image1

 

За матеріалами Київського міського осередку ВСТ

 

 

 

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.