1

 

 

5 лютого в м. Києві пройшов майстер-клас з 3-кратним чемпіоном світу, 5-кратним чемпіоном Європи Віталієм Солов'єм, 4 дан, який зібрав 205 учасників, 25 тренерів Всеукраїнського Союзу Таеквон-До з 8 регіонів України.

 

 

Учасники були поділені на 2 групи: діти, юнаки та юніори, дорослі. Спортсмени провели 4 інтенсивних тренування за день. Майстер-клас пройшов в дружній атмосфері, учасники отримали корисний практичний досвід та масу задоволення.

2

3

2

3

1

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко

 

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.