IMG 3288

 

 

23 березня Анастасія Свинар, тренер Всеукраїнського Союзу Таеквон-До та керівник спортивного клубу "True Way Taekwon-Do Club" успішно пройшла атестацію на 4 дан. Сахьен, який приймав іспит, був Петровський Олег Георгійович, 7 дан. Атестація проходила в м. Києві.

 

 

 

 

Анастасія Ігорівна народилась в м. Кропивницький і там в 1998 році почала займатись таеквон-до. На сьогодні тренерський стаж Анастасії Свинар складає 11 років. 

Колектив Всеукраїнського Союзу Таеквон-До вітає Анастасію з успішною атестацією на 4 дан, отриманням почесного звання Сабом та статуту міжнародного інструктора.

FullSizeRender min

FullSizeRender1 min

FullSizeRender2 min

IMG 3284 min

IMG 3295 min

IMG 3290 min

 

 

За матеріалами Київського міського осередку ВСТ

 

 

   

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.