4 421x316

 

    4-5 лютого 2017 року в місті Вроцлав, Польща, пройшов 2-й Міжнародний семінар “ІІ International seminar of Taekwondix Wroclaw-2017”, в якому взяли участь інструктори з Нідерландів, Латвії, Росії, Білорусії, Угорщини, Польщі, Англії, Швеції та України. 

 

 

     Всеукраїнський Союз Таеквон-До на цьому заході представляли Артем Кичко (Київський міський осередок), Ірина Кузнецова, Яна Омеляненко та Дмитро Омеляненко (Харківський обласний осередок). 

     Семінар проводив Анджей Юндро (AndrzejUndro), який є одним з самих творчих викладачів польського Таеквон-До, автором та виконавцем багатьох нетрадиційних методів викладання, а також системи багатьох інноваційних ігор та рухів в Таеквон-До, що використовуються саме для навчання дітей. Отримані знання та методику викладання планується впроваджувти в роботі ВСТ з наймолодшою категорією учнів.

1 421x168

2 421x316

3 421x561

 

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко.

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.