тру2

 

 

 

21-31 січня в рамках підготовки до Чемпіонату Києва та Чемпіонату України з Таеквон-До пройшли навчально-тренувальні збори спортиного клубу "True Way TKD Club" (Київський міський осередок ВСТ). В зборах під керівництвом міжнародного інструктора і керівника клубу Свинар Анастасії IV дан та Буцика Віталія ІІ дан, взяли участь спортсмени клубу: від самих молодших до найдосвідченіших.

 

 

 

Збори пройшли дуже продуктивно у дружній атмосфері. Спортсмени розподілялись на 3 групи: старша, молодша та fight-fitness група. Всі відпочили, відпрацювали якісні тренування, отримали нові знання та заряд натхнення на спортивний 2021 рік.

тру1

тру5

тру4

тру3

тру2

тру3

 

 

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.