cubki    7 травня 2016 року, в місті Києві, відбувся Всеукраїнський турнір з Таеквон-До "Разом до перемоги!" серед дітей, юнаків та дорослих. Організаторами турніру виступили Глобальна Федерація Таеквон-до України та Всеукраїнський Союз Таеквон-До. У змаганнях взяли участь понад 250 спортсменів двох всеукраїнських організацій. Також спортивний захід відвідали таеквондисти з Польщі. Боротьба за 150 комплектів нагород велась у індивідуальному та командному заліках у трьох розділах: спаринг, хьонгі (туль), спецтехніка.

 

baner

      Упродовж дня, на чотирьох даянгах вирували по-справжньому олімпійські пристрасті. Боротьба велась на рівних, і в більшості випадків долю двобою вирішувала різниця у декілька балів. Усе дійство відбувалось при гарячій підтримці батьків учасників та інших вболівальників, яких у цей посправжньому весняний дощовий день комфортно приютив спортивний комплекс "Меридіан". 

     "Наш колектив із задоволенням відгукнувся на пропозицію ГТФ про проведення спільного турніру – зазначив президент Всеукраїнського Союзу Таеквон-До Валентин Зорба. – Коли йдеться про розвиток і виховання дітей, об’єднання зусиль є запорукою успіху. Ми завжди готові до співпраці. Проведений турнір є яскравим підтвердженням спільної роботи двох колективів для досягнення однієї мети. Вважаю, що нам вдалося зробити для наших спортсменів свято таеквон-до – зауважив Валентин Зорба.

     "Турнір пройшов на високому організаційному і професійному рівні - зазначила головний суддя змагань Ірина Кузнецова. - Враховуючи те, що два, начебто схожі за назвою, види спорту всеж таки мають деякі відмінності, організаторам довелось прикласти зусиль щоб узгодити правила проведення змагань та їх адаптацію до суддівства. Оргкомітет впорався із завданням, завдяки тому що, на перший план організатори поставили не особисті і колективні амбіції організацій, а перш за все інтереси таеквондистів і самого виду спорту. Хочу відмітити дуже злагоджену і якісну роботу суддівської бригади, яка була сформована з найдосвідчених суддів ГТФ та ВСТ. І якщо на початку змагань в діях суддів були деякі неузгодженості, то наприкінці турніру суддівська бригада працювала як один злагоджений механізм. І в цьому заслуга особисто кожного судді" - зауважила І. Кузнецова. 

      "Як керівник організації я задоволений проведеним турніром, який вперше проводився за участю Всеукраїнського Союзу Таеквон-До - зазначив президент Глобальної Федерації Таеквон-До Сергій Мельник. Ми запросили ВСТ до спільного проведення турніру із сподіваннями підвищення статусу змагань, рівня майстерності та підняття спортивного інтересу. Спільними зусиллями нам це вдалося. На мою думку, результатом проведеного заходу стало зближення двох організацій, встановлення нових контактів між спортсменами та тренерами, обмін досвідом. І взагалі зміцнення стосунків між колективами, які розвивають в Україні таеквон-до за принципами його засновника генерала Чой Хон Хі, справжнє таеквон-до, далеке від міжусобної боротьби, задоволення власних амбіцій і матеріальної користі. Сподіваємось, що подібні турніри стануть традиційними в нашій співпраці. Отже ми усі разом будуємо майбутнє України, усі разом крокуємо до перемоги!" - зауважив Сергій Мельник.

  2

2 2

7

                                                           На фото: змагання зі спецтехніки ТКД

8

                                                             На фото: в очікуванні результатів

9

                        На фото: двобій під контролем центрального рефері Нікіти Орлова

4

      Під час урочистого відкриття змагань пролунали слова привітання від керівництва ГТФ та ВСТ, а також представника благодійного фонду "Солом'янка". Учасників привітав спортивно-танцювальний колектив "Барвіночок". Також, прикрасою турніру став яскравий виступ таеквондистів спортивного клубу "Скорпіон" (м. Київ, ГТФ) під керівництвом Андрія Карчевського. Учасники дуже вдало продемонстрували усію красю цього екзотичного виду спорту, і в той же час його практичність у повсякденному житті як засіб самооборони.

 pokazvust

                                На фото: вихованці СК "Скорпіон" (м. Київ, тренер ГТФ А. Карчевський)

5

6

                                                  На фото: виступ танцювального колективу

medal

                                                  На фото: медалі для переможців змагань

cubki

                                        На фото: кубки для команд переможців 

1

                                                                  На фото: "настрій на перемогу!"

 3

                                                             На фото: нагородження юніх призерів змагань

nagrajden

                                                                   На фото: нагородження переможців

Результати змагань:

 Туль (хьйонгі): http://mytkdgtf.in.ua/tournaments/?tulresults&tid=1&type=1

Спаринг: http://mytkdgtf.in.ua/tournaments/?results&tid=1&type=1

Загальний підсумок по учасникам: http://mytkdgtf.in.ua/tournaments/?global=1&tid=1&vo=1

 

      Всеукраїнський Союз Таеквон-До виловлює подяку колегам з Глобальної Федерації Таеквон-До за співпрацю у справі популяризації таеквон-до в Україні та пропаганді здорового способу життя наших дітей та молоді!

      Особливу подяку ВСТ висловлює окремо кожному члену Судівської бригади змагань під керівництвом Ірини Кузнецової за проявлені професіоналізм, принциповість та обєктиіність при оцінюванні рівня майстерності учасників!!!

 

Матеріал підготовлено: власний кореспондент ВСТ Ганна Костенко; фото - Валерій Рабодзей.

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.