logo-AETF m26 листопада 2012 року віце-президент ВСТ Соловей О.Я. відвідав з робочим візитом штаб-квартиру Всеєвропейської федерації таеквон-до (А.Е.Т.F) у місті Люблін, Польща.

 


Під час зустрічі керівництво А.Е.Т.F поділилось власним досвідом роботи з організації спортивно-методичної діяльності у федерації. Новими формами та методиками підготовки спортсменів за усіма видами програм Таеквон-До.

gruz

На фото з ліва на право: віце-президент ВСТ Олег Соловей, президент А.Е.Т.F Тадеуш Лобода та президент Федерації Таеквон-До Грузії Лєван Тсареташвілі.

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.