1

 

15 грудня в м. Мінськ пройшов міжнародний турнір "ХХ Різдвяний Кубок Білорусії", в якому взяли участь близко 870 спортсменів з 12 країн Європи та Азії. Україну на цих змаганнях представляли збірні команди Всеукраїнського Союзу Таеквон-До: СК "Solovey Team" (м. Івано-Франківськ), СК "Korolovych Team" (м. Ужгород), з м. Києва - СК "True Way TKD Club", СК "Макс Спорт", СК "Eagles Team", СК "Romanenko Team", з м. Вінниці - СК "Торнадо", з м. Рівне - СК "Барбарос" та СК "Taekwon-Do Lions" (м. Харків).

 

 

Конкуренція в усіх вагових та вікових категоріях була дуже великою, українські спортсмени показали високий рівень підготовки і в загальному заліку привезли додому: 61 золотих, 27 срібних, 33 бронзових медалей. Вітаємо спортсменів та їх тренерів з відмінними результатами і успішним завершенням 2019 спортивного року!

Командні результати:

СК "Solovey Team" - 19 золотих, 10 срібних та 7 бронзових медалей.

СК "Korolovych Team" - 5 золотих, 1 срібна та 1 бронзова медалі. 

СК "True Way TKD Club" - 6 золотих, 4 срібних, 7 бронзових медалей

СК "Макс Спорт"- 4 золотих, 7 срібних, 7 бронзових медалей.

СК "Romanenko Team" - 1 бронзова медаль

СК "Eagles Team" - 2 золоті, 2 срібні, 7 бронзових медалей 

СК "Торнадо" - 4 золоті, 1 срібна, 2 бронзові медалі.

СК "Барбарос" - 1 золота медаль

СК "Taekwon-Do Lions" - 1 золота, 1 срібна, 1 бронзова медалі.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

 

 

 

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко

 

 

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.