25 листопада 2012 року в с.м.т. Приазовське, Запорізької області відбувся Кубок Запорізької області з таеквон-до серед дітей та юнацтва. Змагання проводились по двом видам: формальні вправи (туль) та спаринг. У заходах прийняли участь 93 таеквондиста, представники Запоріжжя, Мелітополя, Акімовки, Джанкоя, Сімферополя та Приазовського.

Турнір проводився з метою розвитку та популяризації таеквон-до в Запорізькій області, удосконалення майстерності спортсменів та суддівського складу, виявлення молодих талановитих спортсменів та відбору найсильніших спортсменів для участі у чемпіонаті України та міжнародних турнірах.

За результатами змагань перше місце в загальнокомандному заліку вибороли таеквондисти з Сімферополя, другими стали Мелітопольці, третіми – Акімовські спортсмени.

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.