Кубок Знаменка

 

 

В листопаді-грудні відбулись планові змагання в осередках Всеукраїнського Союзу Таеквон-До, що були завершальними у 2021 році. Спортсмени показали результати та прогрес за рік, а тренера підбили підсумки та розпочали підготовку до планових зимових атестацій на чорні та кольорові пояси.

 

 

 

 

5 листопада в м. Кам'янець-Подільський на базі СК "Stronghold" був проведений Кубок Хмельницької області, а 6 листопада в м. Борисполь вихованці тренерів Володимира Наконечного та Юрія Шерстюка взяли участь у Кубку Київської області з таеквон-До.

20 листопада в м. Знам'янка, Кіровоградська область 205 учасників з 7 клубів Всеукраїнського Союзу Таеквон-До з м. Кропивницький, Черкаси, Миколаїв та Київ змагались за звання найкращого у розділах формальні справи, спаринг, командний спаринг та спеціальна техніка. 1 загально-командне місце посіла команда СК "Корсар", м. Кропивницький.

 4 грудня в м. Харків 419 учасників з 10 клубів м. Харкова, Києва та Дніпро взяли участь у Відкритому Кубку Харківської області з таеквон-До, організованому Харківським обласним осередком ВСТ.

В ці ж вихідні 5 грудня в м. Києві пройшов 4-й завершальний етап клубних змагань Королі Татамі, в якому взяли участь вихованці СК "Максимум", СК "True Way TKD Club" та СК "Kychko Team", який виступив організатором змагань. Були визначені абсолютні переможці у своїх категоріях за результатами чотирьої етапів, проведених у 2021 році, найкращі спортсмени були нагороджені цінними призами.

25 грудня в м. Чернівці пройшов традиційний турнір "Extreme Cup - Unreal Fight", в якому взяли участь 71 учасник з спортивних клубів Чернівецького обласного осередку ВСТ: СК "Evolution", СК "Extreme Team", СК "Royal Team".  

Татами

Знаменка

Харьков

Черновцы Кубок

 

Матеріал підготовлено: власний кореспондент Ганна Костенко.

 

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.