IMG 962fca359f1492fa3ca140e0c3ff2672 V

 

 

 Всеукраїнський Союз Таеквон-До вітає керівника Вінницького обласного осередку ВСТ Валерія Довбню з успішним проходженням атестації на IV дан та отриманням статусу міжнародного інструктора. Атестацію приймав майстер Валерій Бойко, VII дан (м. Київ). Бажаємо міцного здоров'я, успіхів у всіх починаннях та вдячних учнів.

1 1

 

Громадська організація "Всеукраїнський Союз Таеквон-До", що є членом Міжнародної Федерації Таеквон-До, публікує офіційний звіт про роботу за 2017-2019 роки.

 

Детальніше...

2

 

 

 

З 3 по 13 червня в с. Яблуниця, що знаходиться в Івано-Франківській області відбувся Всеукраїнський літній табір з зірками Таеквон-До. В таборі прийняли участь понад 150 таеквондистів з Києва, Харкова, Ужгорода, Одеси, Дніпра та Івано-Франківської області. 

 

 

 

Детальніше...

Запор

 

У другій половині травня - першій половині червня в відокремлених осередках Всеукраїнського Союзу Таеквон-До пройшли планові атестації на кольорові та чорні пояси. В атестаціях взяло участь близько 1000 спортсменів, що успішно пройшли навчальний семестр та були готові до іспитів з теоретичних та практичних основ Таеквон-До.

 

Детальніше...

2

4 травня в м. Києві пройшов традиційний щорічний Всеукраїнський технічний семінар. Цього року для проведення семінару був запрошений гість з Нової Зеландії, 9-разовий чемпіон світу з Таеквон-До у розділі туль та 4-разовий володар кубку світу з Таеквон-До Марк Троттер, 5 дан.

 

Детальніше...

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.