ГермЗ 22 по 28 квітня в м. Інзель, Німеччина пройшов Чемпіонат світу з Таеквон-До, де Україну представляли 29 спортсменів національної збірної команди під керівництвом головного тренера збірної Солов'я Олега Ярославовича та тренерів збірної: Соловей Катерини, Бойко Валерія, Кузнецової Ірини та Максименка Ігоря. В змаганнях, що проходили в усіх розділах серед дорослих та юніорів, прийняли участь 2000 учасників з 64 країн світу. Спортсмени збірної команди України, виборовши перемоги у запеклих боях, завоювали 3 золоті, 1 срібну та 3 бронзові медалі, що дозволило Україні посісти 10 загальнокомандне місце серед 64 країн світу.

Детальніше...

1

 

 

 

7 квітня в м. Києві пройшов турнір для наймолодших таеквондистів "Маленький чемпіон", що був організований СК "Макс спорт" (тренер Ігор Максименко). В турнірі взяли участь близько 150 учасників з спортивних клубів м. Києва: СК "Boiko's Team", СК "Tarasenko Team", СК "True Way TKD Club", СК "Eagle Team", СК "Kychko Team", СК "Макс Спорт".

 

 

 

Детальніше...

1

 

6 квітня в м. Харкові пройшов традиційний турнір "King of Taekwon-Do", що організовується СК "Дан- Гун". В змаганнях прийняли участь близько 200 спортсменів, що представляли спортивні клуби м. Харкова СК "Дан Гун", СК "Прайд", СК "Taekwon-Do Lions", гості з м. Дніпро СК "Фанат" та з м. Києва СК "Макс Спорт". 

 

Детальніше...

1

 

6 квітня в м. Будапешт відбувся міжнародний турнір з Таеквон-До "Top Ten Spirit Open", в якому прийняли участь 1100 учасників, що представляли 47 клубів з 10 країн: Австрія, Боснія і Герцеговина, Сербія, Україна, Таджикистан, Румунія, Молдова, Угорщина, Словаччина, Англія. У загально-командному заліку Україна, що була представлена 5 спортивними клубами Всеукраїнського Союзу Таеквон-До, зайняла 2 місце.

 

 

Детальніше...

FB IMG 15532874478892291

 

 21 березня спортсмени СК "Kychko Team", тренер Артем Кичко прийняли участь у міжнародному турнірі з Таеквон-До в Казахстані. 

 

 

Детальніше...

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.