1 

 

 

 1-3 марта в м. Києві пройшов Чемпіонат України з Таеквон-До серед дорослих, юніорів та юнаків та Чемпіонат Всеукраїнського Союзу Таеквон-До серед дітей. Інформаційним спонсором заходу виступила Громадська організація "Асоціація зовнішньої реклами м. Києва".

 

 

 

Детальніше...

1

 

 

23-24 лютого в рамках відбору до Чемпіонату України пройшли Чемпіонат Харківської області з Таеквон-До і Чемпіонат м. Чернівці та Чернівецької області.

 

 

 

 

Детальніше...

5

 

 

17 лютого в м. Рига, Латвія відбулися міжнародні змагання Latvia Open, які зібрали близько 400 учасників з 9 країн Європи. Всеукраїнський Союз Таеквон-До на цих змаганнях представляли спортсмени СК "Maks Sport", м. Київ (тренер Ігор Максименко) та спортсмени Дніпропетровського обласного осередку ВСТ (тренер Анна Калашникова).

 

 

 

Детальніше...

Ив 1

 

10-17 лютого відповідно до календарного плану на 2019 рік в осередках Всеукраїнського Союзу Таеквон-До пройшли наступні чемпіонати областей з Таеквон-До: чемпіонат Івано-Франківської області, чемпіонат Дніпропетровскої області, чемпіонат Львівської області та чемпіонат Житомирської області.

 

 

Детальніше...

1

 

9 лютого м. Корюковка (Чернігівська область) відбувся технічний семінар з Артемом Кичко, 4 дан для спортсменів Чернігівського обласного осередку ВСТ.

 

 

Детальніше...

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.