2

 

 

 

З 3 по 13 червня в с. Яблуниця, що знаходиться в Івано-Франківській області відбувся Всеукраїнський літній табір з зірками Таеквон-До. В таборі прийняли участь понад 150 таеквондистів з Києва, Харкова, Ужгорода, Одеси, Дніпра та Івано-Франківської області. 

 

 

 

Детальніше...

Запор

 

У другій половині травня - першій половині червня в відокремлених осередках Всеукраїнського Союзу Таеквон-До пройшли планові атестації на кольорові та чорні пояси. В атестаціях взяло участь близько 1000 спортсменів, що успішно пройшли навчальний семестр та були готові до іспитів з теоретичних та практичних основ Таеквон-До.

 

Детальніше...

2

4 травня в м. Києві пройшов традиційний щорічний Всеукраїнський технічний семінар. Цього року для проведення семінару був запрошений гість з Нової Зеландії, 9-разовий чемпіон світу з Таеквон-До у розділі туль та 4-разовий володар кубку світу з Таеквон-До Марк Троттер, 5 дан.

 

Детальніше...

ГермЗ 22 по 28 квітня в м. Інзель, Німеччина пройшов Чемпіонат світу з Таеквон-До, де Україну представляли 29 спортсменів національної збірної команди під керівництвом головного тренера збірної Солов'я Олега Ярославовича та тренерів збірної: Соловей Катерини, Бойко Валерія, Кузнецової Ірини та Максименка Ігоря. В змаганнях, що проходили в усіх розділах серед дорослих та юніорів, прийняли участь 2000 учасників з 64 країн світу. Спортсмени збірної команди України, виборовши перемоги у запеклих боях, завоювали 3 золоті, 1 срібну та 3 бронзові медалі, що дозволило Україні посісти 10 загальнокомандне місце серед 64 країн світу.

Детальніше...

1

 

 

 

7 квітня в м. Києві пройшов турнір для наймолодших таеквондистів "Маленький чемпіон", що був організований СК "Макс спорт" (тренер Ігор Максименко). В турнірі взяли участь близько 150 учасників з спортивних клубів м. Києва: СК "Boiko's Team", СК "Tarasenko Team", СК "True Way TKD Club", СК "Eagle Team", СК "Kychko Team", СК "Макс Спорт".

 

 

 

Детальніше...

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.