Рома

 

 

23-24 лютого в м. Рим, Італія пройшли міжнародні змагання Roma Open, які зібрали більше 500 учасників з 16 країн Європи. Всеукраїнський Союз Таеквон-До на цих змаганнях представляли СК "Макс Спорт" (м. Київ) та СК "Фанат" (м. Дніпро)

 

 

 

Детальніше...

Днепр

 

 

Напротязі лютого в відокремлених осередках Всеукраїнського Союзу Таеквон-До пройшли змагання обласного рівня, які зібрали понад 600 спортсменів Дніпропетровської, Івано-Франківської, Харківської, Київської та Чернігівської областей

 

 

Детальніше...

1

 

15 лютого в м. Ріга, Латвія відбувся міжнародний турнір TOP TEN Latvian Open Cup, в якому прийняли участь 16 спортивних клубів з 8 країн Європи. Всеукраїнський Союз Таеквон-До на цих змаганнях представляли СК "Макс Спорт" та СК "Tarasenko Team" (м. Київ), СК "Інь-Янь" (м. Дніпро) та СК "Торнадо (м. Вінниця).

 

Детальніше...

1

28 січня в Нідерландах пройшов міжнародний турнір класу А "Dutch Open", який зібрав понад 1200 учасників зі 100 клубів 23 країн Європи. Всеукраїнський Союз Таеквон-До на цих змагіннях представляли СК "Solovey Team" (м. Івано-Франківськ), СК "Korolovych Team (м. Ужгород) та СК "Барбарос" (м. Рівне).

Детальніше...

 Ив

 

Друга частина атестацій на чорні та кольорові пояси пройшла в Івано-Франківському, Житомирському, Дніпропетровському, Харківському, Кіровоградському, Рівненському, Чернівецькому, Львівському, Київському обласному та  міському осередках ВСТ.

 

 

Детальніше...

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.