Ужг

 

Традиційно наприкінці кожного календарного року в спортивних клубах Всеукраїнського Союзу Таеквон-До проходять зимові атестації на чорні та кольорові пояси. 

 

 

Детальніше...

3

 

 

8 грудня в м. Києві пройшли змагання серед юних таеквондистів у віці від 4 до 12 років. Організаторами турніру виступили СК "True Way Taekwon-Do Club" та СК "Макс Спорт"

 

 

 

 

 

Детальніше...

2

10 грудня в м. Івано-Франківськ відбулась чотирьохрічна звітна конференція міського голови у всіх галузях і нагородження провідних спеціалістів. В галузі фізичної культури та спорту кращою спортивною сім'єю міста була обрана сім'я Солов'їв, які напротязі багатьої років прославляють Україну та м. Івано-Франківськ у світі.

 

 

Детальніше...

1

 

 

30 листопада в м. Харкові пройшов спаринг-семінар під керівництвом тренера юніорської збірної України з Таеквон-До Ігоря Максименко. В семінарі прийняли участь 90 спортсменів та 12 тренерів з Харкова, Дніпра та Запоріжжя.  

 

 

 

 

Детальніше...

image0

30 листопада -1 грудня в м. Ташкент, Узбекистан відбувся 2-й міжнародний турнір "Tashkent Open Star of East". В змаганнях прийняли участь понад 1000 учасників з 18 країн світу. Україна були представлена двома спортсменами Віталієм Соловей та Данилою Демчишиним, участь яких стала можливою завдяки особистій підтримці президента федерації Таеквон-До Узбекистана майстра Генадія Хана. 

 

 

Детальніше...

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.