25 листопада 2012 року в с.м.т. Приазовське, Запорізької області відбувся Кубок Запорізької області з таеквон-до серед дітей та юнацтва. Змагання проводились по двом видам: формальні вправи (туль) та спаринг. У заходах прийняли участь 93 таеквондиста, представники Запоріжжя, Мелітополя, Акімовки, Джанкоя, Сімферополя та Приазовського.

Детальніше...

logo-AETF m26 листопада 2012 року віце-президент ВСТ Соловей О.Я. відвідав з робочим візитом штаб-квартиру Всеєвропейської федерації таеквон-до (А.Е.Т.F) у місті Люблін, Польща.

 

Детальніше...

9-10 листопада 2012 року в місті Івано-Франківськ II-Чемпіонат Південно-Східної Європи з таеквон-до та 3-й Міжнародний турнір з таеквон-до «Ivano-Frankivsk Оpen-2012».

pse1

На фото з ліва на право:генеральний секретар Федерації таеквон-до Південно-Східної Європи Мірча Мунтіан, 6-дан, (Румунія), головний суддя змагань Тудор Плетеа, 5-дан (Молдова), президент Федерації таеквон-до Південно-Східної Європи Маріус Олтеа, 6 дан (Румунія), президент Всеукраїнського Союзу Таеквон-До Валентин Зорба, голова Івано-Франківського спорткомітету Віталій Матешко, голова головного управління у справах сім'ї молоді та спорту івано-Франківської ОДА Мирослав Карабін.

Детальніше...

Контактна інформація

  • Адреса: 03056, Україна, місто Київ, вулиця Виборзька, будинок 38/19, офіс 30
  • Телефон: +38(044) 229 73 12
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.