vst                                

Дорогие товарищи по даянгу!  

Не считаете ли Вы, что главное для спортсмена – это достойное поведение, далекое от сплетен, наговоров, обсуждений на уровне базара и интриг? Свое спортивное превосходство нужно доказывать на  даянге, а чистоту помыслов и высоту души (если они конечно имеются) проявлять в повседневной жизни.

 

Детальніше...

logo new1

 

 

16 лютого 2013 року, в місті Києві, відбувся 7-й Чемпіонат Всеукраїнського Союзу Таеквон-До серед юніорів  14-17 років та дорослих 18-36. Метою змагань, було пропагування здорового образу життя, відбір і формування збірної команди для участі у Чемпіонаті Європи у Швеції та Чемпіонаті  Світу в Іспанії. Змагання проводились  у двох дивізіонах, які були сформовані в залежності від віку та рівня майстерності спортсменів (див.фото та відео).

 

Детальніше...

dczufvYOaNU

 

 

 В місті  Івано-Франківську 9 лютого  цього року відбувся Чемпіонат Івано-Франківського обласного осередку "Всеукраїнського Союзу Таеквон-До".  У змаганнях взяли участь 110 спортсменів з різних куточків західної України, а саме Івано-Франківська,Чернівців та Рівного.Метою змагання було визначення тих, хто прийме участь в Чемпіонаті Всеукраїнського Союзу Таеквон-До, який відбудеться 16 лютого у місті Києві, який, в свою чергу, ставить за мету  відбір та формування збірної команди для участі у міжнародних змаганнях.

Детальніше...

78

 

 

Нещодавно до Івано-Франківська зі столиці повернувся Андрій Барчук. Це не набуло б такого  великого значення, якби 18‑річний студент не привіз чорний пояс Таеквон-До. Він став третім на Прикарпатті володарем 3-дану з Таеквон-До.

 

Детальніше...

2-3 лютого у місті Чернівці відбувся семінар та атестація. 

DSC 0235 4

Детальніше...

Засновник Таеквон-До

gen choi

Генерал Чой Хонг Хі

(09.11.1918-15.06.2002)

Lublin 2024

Відмінності в ТКД Он-лайн реєстрація членів ВСТ

aetf

wtf

dsms

Контактна інформація

  • Адреса: м. Київ, вул. Олексія Тихого, буд. 38/19, оф. 30
  • Телефон: + 38 093-121-03-19
  • Офіційний веб-сайт: www.taekwon-do.com.ua
 

Про Таеквон-До

«Таеквон-До» - науково-обгрунтований спосіб використання власного тіла в цілях самооборони, який за рахунок інтенсивних фізичних та духовних тренувань розширює діапазон індивідуальних можливостей людини.

Докладніше

Про Cоюз

Всеукраїнський Союз Таеквон-До - це всеукраїнська громадська організація, основною метою діяльності якої є захист законних, соціальних, економічних, творчих, національно-культурних та інших спільних інтересів своїх членів, організація змагань, зміцнення здоров'я населення, здійснення просвітницької та виховної роботи, розвиток фізкультури та спорту в Україні.